aktualnosci

Aktualności | Prywatne przedszkole KASZTANOWE LUDKI w Daszewicach | Strona internetowa prywatnego przedszkola KASZTANOWE LUDKI w Daszewicach koło Poznania

Aktualności

Aktualności

Spotkanie dla Rodziców – zmiana godziny 18.30!

  Szanowni Rodzice, w najbliższy poniedziałek 24 stycznia - ze względu na warsztaty dla naszej rady pedagogicznej - spotkanie z Państwem na zoom odbędzie się o 18.30 Jan 24, 2022 06:00 PM
  • Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/93927536164?pwd=aUtnOG9Vemlsci8wRDhIcW84Wjdvdz09 Meeting ID: 939 2753 6164
  • Passcode: 491993
  • Zapraszam serdecznie!
Brak wpisów. Nie podano kategorii.

Zapisy na nowy rok przedszkolny ruszają!

Jestem już po pierwszym spotkaniu (choć tylko internetowym) z Rodzicami. Dziękuję za Państwa obecność i mam nadzieję, że udało mi się odpowiedzieć choćby na część ważnych pytań. Będę do Państwa dyspozycji także w poniedziałek 17 i 24 stycznia o 18.00 na platformie zoom. Tymczasem, zgodnie z zapowiedzią, zamieszczam link do zapisu Dzieci
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewtXR63UYpK_ddGSaOgUg3QY5LkCxDyevc9H9lxUpp2QqkAA/viewform?usp=sf_link    
Brak wpisów. Nie podano kategorii.

Akcja rekrutacja!

  Szanowni Rodzice, w związku z zapytaniami, a także zbliżającym się nowym rokiem przedszkolnym (wiem, że dopiero co witaliśmy Nowy Rok, ale czas do września upłynie nie wiedzieć kiedy, a i Państwo wolicie mieć pewność, że Pociecha ma już miejsce w przedszkolu zarezerwowane).
  • Czasy nadal dosyć onlinowe, więc proponujemy Państwu spotkania na zoom, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej, spotkać w czasie rzeczywistym, pobrać odpowiednie pliki itp.
  • Spotkania dla Państwa będą się odbywać w styczniowe poniedziałki o 18.00 (i potrwają ok. 30 minut, chyba że pytań będzie więcej)
  • Spotkania dla Rodziców 2022/23
Jan 10, 2022 06:00 PM Jan 17, 2022 06:00 PM Jan 24, 2022 06:00 PM
  • Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/93927536164?pwd=aUtnOG9Vemlsci8wRDhIcW84Wjdvdz09 Meeting ID: 939 2753 6164 Passcode: 491993
  • Najbliższy termin spotkania to poniedziałek 10 stycznia 2022 o godz. 18.00.
Zapraszamy serdecznie!Brak wpisów. Nie podano kategorii.

Zapisy do przedszkola

  Szanowni Rodzice, małymi krokami zbliża się czas wyboru przedszkola na edukacyjną przygodę dla Państwa Dzieci. Jeśli myślicie Państwo o Kasztanowych Ludkach, poniżej zamieszczamy ankietę do wypełnienia. zasyłamy moc zimowej serdeczności! Kasztanowa Ekipa Ankieta z danymi Dziecka      Brak wpisów. Nie podano kategorii.

Anielska radość

Dziękujemy Radzie Sołeckiej Daszewic!!Brak wpisów. Nie podano kategorii.

Spotkanie z Autorem

Wiem, że trudno uwierzyć w ten deszczowy wieczór, że nam dziś na Kasztanowej było gorąco!! Oczywiście od emocji, które zapewnił nam Łukasz WIerzbicki. Jego opowieść porywa za każdym razem, a kiedy zza drzew wyskakuje lew, podskakują wszyscy z Ciociami bez wyjątku:)) Przed nami gorący, pachnący, kolorowy tydzień - bez względu na to, co przyniesie pogoda za oknem, a dzisiejszy dzień to był świetny początek naszej podróży palcem po mapie! A tu możecie Państwo obejrzeć (a nawet polubić) naszego Szanownego Autora z ciut wyczytaną, choć już nie raz klejoną książką Kasztanowych Ludków... tak to już jest, jak się coś czyta i ogląda, czyta i ogląda... ale co zrobić, kiedy mały Człowiek nie może się powstrzymać:)) https://www.instagram.com/lukasz__wierzbicki/Brak wpisów. Nie podano kategorii.

Małgorzata Swędrowska – „Moja mama, mój tata”

Kolejne autorskie spotkanie za nami. Małgosia Swędrowska napisała uroczą książkę, którą można czytać na sto różnych sposobów. A do tego Autorka - na co dzień zajmująca się czytaniem wrażeniowym - potrafi czytać naprawdę wyjątkowe. Wszystkie Dzieci zasłuchane, co ja mówię - nawet Ciocie siedzą jak zaczarowane. Tak już ta Pani ma!!! Książka od niedawna do kupienia także we Francji, doczekała się swojego pierwszego przekładu. Wielkie gratulacje dla Autorki i Ilustratorki!!!Brak wpisów. Nie podano kategorii.

Pasowanie 2019

W piątek Kasztanowe Ludki - od malutkiego Wróbelka do prawie "dorosłego" już Orła -  stanęły na scenie Klubu garnizonowego, by w blasku jupiterów wystąpić przed Rodzicami i Bliskimi. Tym razem scenariusz "przeniósł" Przedszkolaki na giełdę papierów wartościowych:)), więc nie mogło zabraknąć utworów Pink Floyd, Republiki i Abby! Jak Pasowanie - dla niektórych pierwsze w życiu spotkanie ze sceną - to pasowanie w wielkim stylu!!! Jedno jest pewne - świetnie się bawiliśmy, a przecież o to chodzi w przedszkolu.Brak wpisów. Nie podano kategorii.

Święto Seniora

Cóż to były za odwiedziny! Z okazji międzynarodowego dnia Seniora odwiedziły nas Panie z Koła Szlachetnego Wieku działającego przy sołectwie w Kamionkach. Panie opowiadały o wycieczkach, na które się wspólnie wybierają, o zajęciach warsztatowych lub florystycznych. Co dało Przedszkolakom do myślenia, że kiedyś tam, za wiele wiele lat być może sami dołączą do tego zacnego grona!! I będą miło spędzać czas w gronie znajomych, całkiem podobnie jak w przedszkolu, prawda? Przygotowaliśmy drobne upominki dla Szanownych Gości i odśpiewaliśmy gromkie 200 lat! Bo 100 wydawało się nam za mało, skoro jeszcze tyle rzeczy jest do zrobienia:)))))Brak wpisów. Nie podano kategorii.

Strażacy na Kasztanowej!

2 minuty i 36 sekund - w takim czasie udało się ewakuować wszystkie Kasztanowe Ludki! Naprawdę świetny czas. Pan Komendant - niezawodnej ekipy strażackiej z OSP Kamionki - przypomniał Dzieciom zasady bezpiecznego zachowania w czasie ewakuacji. I po raz kolejny okazało się, że Dzieci naprawdę dużo wiedzą!! Bardzo dziękujemy za udaną akcję!Brak wpisów. Nie podano kategorii.
© Kasztanowe Ludki 2012 | Opracowanie graficzne i wdrożenie: NowaPracownia.pl | Wykorzystano technologię WordPress